مجله بازار فرش

خرید آنلاین فرش یک معامله دو سر سود است !

خرید آنلاین فرش

خرید آنلاین فرش یکی از موهبت‌هایی است که به لطف اینترنت برای ما فراهم شده است. فرش یکی از جزای اصلی خانه ما ایرانی‌هاست و جزو هنرهای اصیل ایرانی محسوب می‌شود.

کیفیت و زیبایی از مهم‌ترین ویژگی‌های فرش ایرانی است. فرش وسیله‌ای است که هر چند سال یکبار خریداری می‌شود.

بنابراین باید با سایر اجزای دکوراسیون هماهنگ باشد، کیفیت بالایی داشته باشد و جلوه‌ی خانه را زیباتر از آنچه که هست، نشان دهد.

چرا خرید آنلاین فرش نسبت به خرید حضوری آن بهتر است؟

فضای رقابت در کسب‌وکارهای آنلاین بسیار زیاد است. برندهای مختلف و فروشگاه‌های متنوع فرش در این حوزه فعالیت می‌کنند. این رقابت سالم باعث شده است

که فروشگاه‌ها بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند. بنابراین شما می‌توانید محصولی باکیفیت، زیبا و با قیمت مناسب خریداری کنید.

اما این موارد تنها دلایل ما برای خرید آنلاین فرش نیست. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد خرید آنلاین فرش به دست آورید.

تنوع مدل فرش اولین مزیت خرید اینترنتی است

انواع مدل فرش فانتری

ما ایرانی‌ها عادت داریم پیش از خرید به مغازه‌‌های مختلف برویم، قیمت‌ها و مدل‌ها را بررسی کنیم و سپس محصول مورد نظر را خریداری کنیم.

این کار مزیت‌های زیادی دارد، اما به زمان زیادی نیاز دارد و باعث خستگی ما می‌شود. فضای آنلاین برای شما این امکان را فراهم کرده است که در زمان آزاد خود، فروشگاه‌های مختلف و محصولات آن‌ها را بررسی کنید.

در انتها نیز می‌توانید با صرف کم‌ترین زمان خرید آنلاین فرش را انجام دهید. پس از خرید نیز دغدغه‌ای بابت پیدا کردن ماشین بار و جابجایی فرش تا خانه وجود ندارد.

مدل فرش نکته مهمی در انتخاب آن است. مدل فرش باید با دکوراسیون شما هماهنگ باشد.

این روزها با پیشرفت دستگاه‌های قالیبافی و ایده‌های خلاقانه طراحان نقشه‌های فرش، مدل‌های متنوعی در بازار وجود دارد. فرش‌های فانتزی، فرش‌های سنتی، فرش دستباف و… مدل‌های متنوعی هستند که برای انواع سبک دکوراسیون مناسبند.

خرید آنلاین فرش محدودیت‌های مکانی و زمانی را از پیش روی شما برمی‌دارد

خرید آنلاین فرش از هر شهری که بخواهید.

بزرگ‌ترین فروشگاه‌های فرش، بازار فرش و شهر فرش در شهرهای بزرگ قرار دارد. کم‌تر پیش می‌آید که بتوانید در یک شهر کوچک یک بازار فرش که تنها دارای مغازه‌های فرش فروشی است، پیدا کنید.

اگر بخواهید خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید، باید به فروشگاه‌های محدود محل زندگی خود قناعت کنید.

چاره دیگر این است که به شهرهایی چون کاشان، تبریز، مشهد و… سفر کنید تا بتوانید بازار فرش یا شهر فرش پیدا کنید که محصولات متنوعی داشته باشند.

زمانی که فرش را از شهر دیگری خریداری کردید، باید ماشین بار پیدا کنید و فرش‌ها را به خانه خود انتقال دهید.

این کار نیازمند زمان، هزینه و صبر و حوصله زیادی است. به همین دلیل بسیاری از افراد از آن صرف نظر می‌کنند و به مغازه‌های شهر خودشان می‌روند.

اما راه سومی نیز وجود دارد.

خرید آنلاین فرش راه سوم شماست.

شما می‌توانید با استفاده از اینترنت، فرش‌های کارخانه‌های معتبر ایرانی را ببینید، مدل‌های آن‌ها را بررسی کنید و تنوع محصولات آن‌ها را مشاهده کنید.

در پایان اگر محصولی را پسندیدید، با چند کلیک آن را خرید می‌کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل می‌گیرید.

خرید آنلاین فرش حتی برای افرادی که در شهرهای بزرگ زندگی می‌کنند نیز به صرفه است.

آن‌ها با خرید اینرنتی دیگر دغدغه‌ای بابت ترافیک، تنوع محصول و انتقال فرش به منزل نخواهند داشت. این موضوع به خوبی نشان می‌دهد که خرید آنلاین فرش برای همه یک موهبت است.

خرید آنلاین فرش

خرید آنلاین فرش

قیمت فرش

خرید فرش با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت

یکی از اهداف ما ایرانی‌ها از بررسی فروشگاه‌های مختلف پیش از خرید، مقایسه قیمت‌هاست. البته در مورد فرش، تفاوت قیمت فروشگاه‌ها زیاد نیست. البته اگر بتوانید فرش مورد نظر خود را به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری کنید، تا حدی ارزان‌تر خواهد بود.

بدون شک مشتریان نمی‌توانند مستقیما به سراغ کارخانه‌ها بروند و محصولات خود را مستقیم خریداری کنند. اما تولیدکنندگان معمولا بستر فروشی برای مشتریان خود فراهم می‌کنند.

وب‌سایت‌ها، صفحات مجازی و… راه‌های دسترسی به تولیدکنندگان هستند.

شما همچنین می‌توانید به راحتی قیمت فرش‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید. در انتها نیز فرشی را با زیباترین مدل و مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید.

به یاد داشته باشید که قیمت مهم‌ترین فاکتور در خرید آنلاین فرش نیست.

اگر در فروشگاهی فرش مورد نظر شما تفاوت قیمت بسیاری با سایر فروشگاه‌ها دارد، باید بیشتر دقت کنید. ممکن است کیفیت بافت یا مواد اولیه فرش به اندازه نمونه‌های اصلی خوب نباشد. ممکن است فرش توسط کارخانه معتبری تولید نشده باشد.

بنابراین بهتر است محصول مورد نظر خود را از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنید. فروشگاه‌هایی که نشانه‌ها و مجوزهای مورد نیاز برای فعالیت در فضای آنلاین را دارند.

شما می‌توانید برای اطمینان خاطر، پیش از خرید با کارشناسان فروش مجموعه در تماس باشید. آن‌ها خدمات را به صورت کامل توضیح می‌دهند و شما را در زمینه خرید آنلاین فرش راهنمایی می‌کنند.

مدل‌های جدید فرش در خرید آنلاین فرش

جدیدترین مدل‌های فرش در هر روز را مشاهده کنید.

زمانی که فرش جدیدی وارد بازار می‌شود، پیش از این که به بازار فرش و شهر فرش در نقاط مختلف کشور برسد، در سایت‌ها یافت می‌شود.

پیدا کردن جدیدترین محصولات در اینترنت نسبت به فضاهای فیزیکی بسیار راحت‌تر است.

تصور کنید که امروز به فروشگاه فرش نزدیک خانه‌ی خود رفته‌اید و محصولات آن را دیده‌اید. چقدر این احتمال وجود دارد که فردا دوباره به آن فروشگاه سر بزنید و فرش جدیدی ببینید؟

باید تا زمانی که صاحب فروشگاه به کارخانه برود و محصولات جدید را ببیند، صبر کنید. در بهترین حالت می‌توانید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و منتظر باشید

تا بعد از یک الی دو هفته به مغازه برسد.

در مقابل اگر امروز به یک فروشگاه اینترنتی فرش مراجعه کنید و محصولات آن را ببینید، احتمال اینکه در یک یا دو روز آینده محصولات جدیدی به سایت اضافه شود، زیاد است. بنابراین می‌توانید مدل‌های مختلف فرش جدید را مشاهده کنید و خرید آنلاین فرش را انجام دهید.

جمع‌بندی

فرش یک اصل مهم در زیبایی دکوراسیون خانه است.

زمانی که صحبت از خرید اینترنتی می‌شود، همه با سهولت آن فکر می‌کنیم. این که محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل می‌گیریم و دیگر نیازی نیست

تا فروشگاه برویم. اما همانطور که خواندید خرید فرش به صورت آنلاین مزایای دیگری نیز برای شما دارد.

پس می‌توان گفت خرید فرش از بازار فرش بهترین پیشنهاد برای تهیه این محصول است. چون ما همواره در کنارتان هستیم.

نوشته های مشابه